14. otwarcie w tym roku

Lokal będzie miał 220 mkw. i będzie pełnowymiarową restauracją zrealizowaną według nowej aranżacji wprowadzonej przez Sfinksa. Jednym z rozwiązań są beczki z kurkiem ustawione przy stolikach, dzięki którym klienci mgoą samodzielnie nalewać sobie piwo. Sfinks Polska zarządza 114 restauracjami, w tym siecią 96 restauracji Sphinx zlokalizowanych w całej Polsce i za granicą, 9 restauracjami Chłopskie Jadło i 9 restauracjami Wook.

– Systematycznie realizujemy plan otwarć nowych lokali i pojawiamy się z ofertą również w miastach, gdzie do tej pory nie funkcjonowały nasze restauracje. Zagęszczając naszą sieć chcemy być bliżej potencjalnych klientów i poszerzać grono osób korzystających z naszej oferty – powiedziała Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.

Galeria Leszno to centrum handlowo-usługowe, zlokalizowane w południowej części miasta. Obiekt oferuje 32 tysiące metrów kwadratowych powierzchni najmu (GLA) – łącznie z powierzchnią zajmowaną przez wolnostojący sklep Praktiker. Wśród głównych najemców galerii są: H&M, New Yorker, Cubus, Takko Fashion, Deichmann, CCC, marki grupy LPP: Reserved, Cropp i House, Media Expert, Rossmann, Smyk oraz Empik, McDonald’s, KFC. W obiekcie znajdzie się także pierwsze w Lesznie, wielosalowe kino – Cinema 3D.