Otwarcie w Focus Mall Piotrków Trybunalski

Lokal znajduje się na parterze galerii w sąsiedztwie salonu mody sieci Charles Voegele. Oferta nowo otwartej cukierni obejmować będzie ciasta, torty, czekoladki oraz napoje podawane na miejscu przy stolikach, a także wyroby własne sprzedawane na wynos.

Marka obecnie posiada sieć cukierni i kawiarni w większych miastach w Polsce. Firma jest najemcą m.in. Starego Browaru w Poznaniu, Galerii Leszno w Lesznie, wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park oraz łódzkich galeriach: Manufaktura, Pasaż Łódzki i Galeria Łódzka.

Za wynajem powierzchni w Focus Mall Piotrków Trybunalski odpowiada Alfa Asset Management przy współpracy z BOIG Property Consulting.

Galeria Focus Mall zlokalizowana jest w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Obiekt ma 75 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 35 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. W kompleksie znajduje się ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz 5-salowe kino Helios. Obiekt został oddany do użytku 13 listopada 2009 roku.

Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall to śródmiejskie centra handlowe usytuowane w miastach średniej wielkości w Polsce. Piotrkowska galeria jest czwartą tego typu inwestycją firmy Parkridge. W 2007 r. otwarto galerię w Rybniku, zaś w 2008 r. oddano do użytku centra w Bydgoszczy i Zielonej Górze.