Pure Złote Tarasy

– Na ogół nasze kluby mają powierzchnie od około 1200 do 1800 mkw. Największe z nich z powierzchnią powyżej 2000 mkw. znajdują się w Złotych Tarasach w Warszawie, w Cuprum Arenie w Lubinie i w Silesii w Katowicach. Z kolei na rynku tureckim i azjatyckim nasze kluby będą miały nawet 3500 mkw. Z zasady na lokalizacje wybieramy centra handlowe w największych miastach w danym kraju – poinformowała w wypowiedzi dla Retailnet.pl Karolina Kamińska ze spółki Pure Health & Fitness.

W tym roku firma otworzyła swoje placówki w Silesia City Center w Katowicach, CH Kliff w Gdyni, w Agorze Bytom, w CH Kosmos w Koszalinie, w Bonarka City Center w Krakowie, w CH Targówek w Warszawie, w CH Wzorcownia we Włocławku, w Drukarni w Bydgoszczy, w CH Angel City w Krakowie, w Galerii Echo w Kielcach, w Kaskadzie w Szczecinie, w Millenium Hall w Rzeszowie i wkrótce otworzy w CH Toruń Plaza. Ponadto były także w tym roku cztery otwarcia za granicą: trzy w Rumunii (dwa w Konstancy i jedno w Aradzie) i jedno Bułgarii (w Starej Zagorze).

– W przyszłym roku podtrzymamy to tempo rozwoju. Wiadomo, że w pierwszej połowie 2012 roku otworzymy kolejne kluby – w CH Korona w Kielcach, CH Alfa w Białymstoku, w NoVaPark w Gorzowie Wlkp. oraz przynajmniej dwa w centrach handlowych w Turcji: Forum Istanbul i Marmara Istanbul. Umowy na te lokalizacje zostały już podpisane. W kolejnych kilkudziesięciu trwają negocjacje – dodaje Kamińska.