Focus Mall Zielona Góra

Nowy salon w Focus Mall zielona Góra będzie miał 391 mkw. powierzchni. Sklepy Stardivariusa są także obecne w Bydgoszczy i Piotrkowie Trybunalskim.

Marka Stradivarius, której logo – klucz wiolinowy – nawiązuje do legendarnego lutnika, została założona w 1994 r. Pięć lat później kupił ją hiszpański koncern modowy Inditex. Klientką marki jest nowoczesna kobiet w wieku 20-35 lat. Inspiracją dla projektantów kolekcji ubrań i dodatków sygnowanych tą metką jest szybko zmieniająca się moda ulic wielkich miast.

Za wynajem powierzchni w Focus Mall Zielona Góra odpowiada Alfa Asset Management we współpracy z BOIG Property Consulting.

Focus Mall Zielona Góra zbudowany jest w ścisłym centrum miasta w postindustrialnym budynku fabryki Polska Wełna. Centrum liczy 48 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 29,1 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz wielosalowe kino Cinema City. Jednym z najważniejszych cech centrum jest muzeum miejsca, w którym prezentowana jest historia zakładów Polska Wełna. Obiekt został oddany do użytku 17 września 2008 roku.

Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall to projekt dewelopera Parkridge Retail Development. Zarządcą galerii jest Alfa Asset Management.