Jedną z lokalizacji Berlin Doner Kebap będzie CH Jantar w Słupsku

Berlin Doner Kebap jest rozwijającą się marką założoną w 1998 roku. Obecnie sieć może pochwalić się siedmioma placówkami. Restauracje działają już w CH Turzyn w Szczecinie, w Międzyzdrojach, Porcie Łódź w Łodzi, CH Auchan w Szczecinie, Galerii Kaskada w Szczecinie oraz CH Mini Park w Goleniowie. Ostatnie otwarcie odbyło się w październiku w CH Ster w Szczecinie.

Kolejne dwie placówki zostaną uruchomione w trzecim kwartale 2012 roku w CH Ferio w Szczecinie i CH Jantar w Słupsku.

Centrum Handlowe Jantar w Słupsku istnieje od trzech lat. Ma ponad 22 tys. mkw. i jest w całości skomercjalizowane. W połowie listopada zostanie otwarta pierwsza część rozbudowywanego Jantara. Będzie miała powierzchnię 8 tysięcy mkw. Swoje sklepy otworzą tutaj m.in: Zara, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Diverse, Reporter, Tally Weijl, Ryłko, New Yorker, Ecco, Pretty Girl, Glitter, Sephora, Marylin, Skarabeusz oraz sklep Piastowski i Carte d’Or.

Obiekt handlowy Ferio w Szczecinie powstanie na terenie dawnych zakładów Polmo przy Alei Wojska Polskiego. Całkowita powierzchnia galerii wyniesie 44200 mkw., a powierzchnia najmu – 31500 mkw. Na terenie kompleksu przewidziano także blisko 800 miejsc parkingowych, z czego 500 będzie się znajdować na dachu, a pozostałe na parkingach naziemnych. W centrum znajdzie się ponad 100 sklepów, dodatkowo funkcjonować będą plac zabaw dla dzieci i udogodnienia dla ich rodziców i opiekunów.