Diva najemcą CH Max

– Lokal zajmowany przez sieć Diva ma 12 metrów kwadratowych powierzchni i jest usytuowany na parterze obiektu, w sąsiedztwie marketu Biedronka i innych lokalnych marek. Asortyment sklepu dedykowany jest młodym kobietom ceniącym sobie wyjątkowo modne dodatki, podkreślające ich indywidualny styl i osobowość – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Anna Roguska, odpowiedzialna za wynajem powierzchni z firmy Caelum Development.

Diva to australijska marka fast fashion, która posiada ponad cztery tysiące sklepów na całym świecie. Marka współpracuje z sieciami sklepów odzieżowych takich, jak Top Shop czy Dorothy Perkins. Pierwszy lokal marki został otwarty w 2010 roku w Galeri Askana w Gorzowie Wielkopolskim. Sieć działa także na zasadach franczyzy. Preferowana wielkość lokali, które wynajmuje to od kilkunastu do 35 mkw. powierzchni. Swoje salony Diva ma m.in. w warszawskich galeriach Złote Tarasy, CH Wileńska, Promenada, katowickim centrum Silesia City Center, krakowskim CH Krokus i Galerii Kazimierz oraz kieleckim CH Echo.

Centrum Max funkcjonuje od 10 lat. W obiekcie znajduje się 45 punktów handlowo-usługowych, m.in. Drogeria Natura, Mix Electronics, House, Mohito. Obiektem zarządza Caelum Development – irlandzka grupa inwestycyjna, działająca na rynkach nieruchomości komercyjnych, w szczególności na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.