Nowy najemca CH Auchan

Nowy salon zajmuje 42 metry kwadratowe powierzchni i jest to pierwszy sklep sieci w mieście.

Firma Intershoe powstała w 1993 roku. Jest polską siecią sklepów z obuwiem adresowanym do szerokiej grupy użytkowników. Obecnie własna sieć sprzedaży liczy 19 salonów, w tym dwa salony Geox. Sklepy marki znajdują się m.in. w Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim, Arkadach Wrocławskich, CH Korona i Magnolia Park, w Krakowie w Galerii krakowskiej, Futura Parku i Bonarka City Center.

Sklep i galeria Auchan Kołbaskowo zostały otwarte 5 listopada 2008 roku. Tego dnia hipermarket Auchan Kołbaskowo obsłużył ponad 10 tys. klientów. Sklep ma powierzchnię ponad 10 tys. metrów kwadartowych, ponad 1500 miejsc parkingowych oraz 48 kas w jednej linii. W galerii handlowej znalazło swoje miejsce ponad 40 butików oraz punktów restauracyjnych. Poza sklepem usytuowany jest Dział Ogród oraz stacja paliw. Zarządcą obiektu jest Immochan.

Immochan to przedsiębiorstwo specjalizujące się w zarządzaniu centrami handlowymi. W ramach spółki rozwijane są cztery zawody: deweloper, inwestor, komercjalizator, zarządca. W Polsce Immochan posiada i zarządza 20 centrami handlowymi z 900 lokalami o łącznej powierzchni najmu 135 tys. mkw.