Salon Tigerandbear w Galerii Kazimierz

Sklep z ofertą Tigerandbear znajdzie się na pierwszym piętrze centrum. Do tej pory marka dostępna była jedynie w internecie. Salon w Galerii Kazimierz jest pierwszym tradycyjnym lokalem perfumerii w Polsce.

Tigerandbear od 2008 roku zajmuje się sprzedażą produktów luksusowych. Oferta perfumerii obejmuje najlepsze kosmetyki SPA, perfumy niszowe, kosmetyki ekologiczne i doktorskie. Tigerandbear posiada również bogatą sekcję pielęgnacyjną dla mężczyzn. Firma zajmuje się także zaopatrzaniem salonów kosmetycznych oraz współpracą z agencjami reklamowymi i eventowymi w zakresie dostaw luksusowych kosmetyków, perfum oraz zestawów upominkowych.

Galeria Kazimierz była drugą inwestycją handlową GTC w Polsce po warszawskiej Galerii Mokotów. Centrum usytuowane jest między ulicami Podgórską i Daszyńskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie mostu Kotlarskiego nad brzegiem Wisły. Na ponad 36 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się ponad 130 sklepów, punkty usługowe oraz liczne miejsca rozrywki, wśród nich m.in. dziesięciosalowe kino. Kluczowymi najemcami Galerii Kazimierz są: Zara, H&M, C&A, Reserved, Carry, KappAhl, Empik, Alma, Pure Fitness, RTV Euro AGD oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów Galerii Kazimierz jest wielopoziomowy parking mogący pomieścić ponad 1800 samochodów.