Viametrics podpisał nowe umowy

Viametrics inaugurował swoją działalność w Polsce systemem liczenia klientów w Galerii Victoria w Wałbrzychu otwartej 16 października 2010. Od tego czasu system Viametrics został zainstalowany w Rzeszów Plaza w Rzeszowie, Galerii Orkana w Lublinie, Galerii Sieradzkiej w Sieradzu, Pasażu Bosman w Gdyni, Pasażu Zabobrze w Jeleniej Górze, Galerii Tęcza w Kaliszu i Galerii Nowy Świat w Rzeszowie.
System Viametrics liczy w Polsce klientów również w sklepach takich marek jak: H&M, Villeroy & Boch czy Lindex.

Po roku działalności system Viametrics Entrance został zainstalowany w ponad 100 lokalizacjach, których na mocy realizowanych kontraktów wciąż przybywa. – To doskonały wynik – mówi Mateusz Mikołaj Rolewski, od niedawna odpowiedzialny za cały region CEE. – Należy jednak pamiętać, że to dopiero początek. Po zrealizowaniu do końca tylko podpisanych kontraktów będziemy zarządzać danymi z ponad 300 lokalizacji w Polsce, co uczyni z nas największego dostawcę na tym rynku. Prowadzone rozmowy pozwalają założyć, że do końca przyszłego roku uda nam się ten wynik pomnożyć co najmniej dwukrotnie – dodaje Mateusz Mikołaj Rolewski.

Klucz do sukcesu firmy to innowacyjna technologia, stały rozwój wszystkich elementów systemu (urządzenia i oprogramowanie), najwyższa dokładność pomiaru i bardzo przystępne ceny. Dzięki tej strategii Viametrics obsługuje już ponad 200 Centrów Handlowych i prawie 100 sieci sklepów na świecie. Zarządza danymi z ponad 4500 lokalizacji w sumie w 36 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji.

W najbliższym czasie Viametrics weźmie udział w MAPIC 2011 oraz Shopping Center Forum w lutym 2012 gdzie po raz czwarty będzie Sponsorem Strategicznym.