Hugues Moreau, partner w Kancelarii Gide Loyrette Nouel

Hugues Moreau rozpoczął karierę zawodową w warszawskim biurze kancelarii GLN w grudniu 1999 roku i był odpowiedzialny za transakcje prywatyzacji oraz fuzji i przejęć. W 2001 roku zasilił zespół prawników w centrali kancelarii w Paryżu, gdzie przez ostatnie dziesięć lat zajmował się głównie transakcjami z zakresu nieruchomości oraz branży deweloperskiej.

Hugues Moreau doradza spółkom prawa francuskiego oraz zagranicznego we wszystkich aspektach prawa gospodarczego oraz zagadnieniach prawnych dotyczących obrotu nieruchomościami, a także w zakresie transakcji przejęcia i restrukturyzacji przedsiębiorstw, zarządzania aktywami, finansowania transakcji na rynku nieruchomości i infrastruktury.

Hugues Moreau jest adwokatem przy Paryskiej Radzie Adwokackiej. Posiada dyplom z zakresu francuskiego i angielskiego prawa gospodarczego oraz dyplom DJCE (Diplôme de Juriste Conseil d’Entreprise). Ponadto, posiada dyplom LLM w zakresie międzynarodowego prawa gospodarczego, dyplom ukończenia studiów podyplomowych z zakresu prawa gospodarczego (DESS juriste d’affaires), oraz świadectwo specjalizacji w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego oraz gospodarczego.
Kancelaria Gide Loyrette Nouel założona w Paryżu w 1920 roku, jest dzisiaj jedną z największych międzynarodowych kancelarii prawnych. Gide Loyrette Nouel posiada 19 biur na całym świecie i zatrudnia 650 prawników, w tym 101 partnerów, reprezentujących ponad 40 narodowości. Kancelaria oferuje najwyższej jakości pomoc prawną w zakresie licznych dziedzin prawa gospodarczego krajowego i międzynarodowego. Więcej informacji na stronie www.gide.com.