Nowa strona Starnet Telecom

Na stronie www.starnettelecom.pl możemy odnaleźć informacje o firmie i jej dziesięcioletnim doświadczeniu. Zamieszczono certyfikaty poświadczające rzetelność i jakość świadczonych usług przez StarNet. Mocno rozbudowana jest również zakładka oferta, która skierowana jest z jednej strony do właścicieli i zarządców obiektów handlowych, a z drugiej – do ich najemców. W layoucie witryny postawiono na jasność i przyjazność strony.

StarNet Telecom oferuje kompleksowe usługi telekomunikacyjne dla biznesu. Obsługuje ponad 30 galerii handlowych w całej Polsce. Doświadczenie zdobyte przez lata oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwalają dopasować usługę „szytą na miarę” każdego klienta – niezależnie czy jest to właściciel galerii, czy najemca dużego sklepu, a może nawet zwykłego stoiska. Każdy klient jest równie ważny i to właśnie dla nich, StarNet Telecom pragnie się rozwijać dalej.

W ofercie firmy znajdują się nie tylko standardowe usługi telekomunikacyjne, ale także i nowoczesne rozwiązania. To, a także praca na sprawdzonym sprzęcie znanych na świecie producentów, niweluje możliwość awarii, zapewniając jednocześnie ciągłość dostarczania usługi. Każdy klient już od początku współpracy zyskuje doświadczonego opiekuna handlowego, który doradza odpowiednio dopasowany zakres usług, zgodny z potrzebami klienta.