Focus Mall Piotrków Trybunalski

– Podsumowaliśmy trzy kwartały tego roku. Obroty centrum Focus Mall w Piotrkowie wzrosły, w stosunku do analogicznego okresu biegłego roku, o 7 proc. Gdy otwieraliśmy obiekt właśnie zaczynało się spowolnienie gospodarcze, tym bardziej cieszą nas takie wyniki. Organizując atrakcje z okazji 2. urodzin centrum chcemy w szczególny sposób podziękować zarówno naszym najemcom jak i klientom – bez nich nasza galeria nie mogłaby istnieć – mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej m.in. siecią galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Polsce.
W tym roku Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim obchodzi drugie urodziny. Z tej okazji zarządca obiektu zaplanował imprezę urodzinową, która odbędzie się 12 listopada br.
Focus Mall zbudowany jest w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Centrum liczy 75 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 35 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz 5-salowe kino Helios. Obiekt został oddany do użytku 13 listopada 2009 roku. Piotrkowska galeria jest czwartą tego typu inwestycją firmy Parkridge. W 2007 r. otwarto galerię w Rybniku, zaś w 2008 r. oddano do użytku centra w Bydgoszczy i Zielonej Górze.