Galeria Mallwowa będzie gotowa w 2012 roku

Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio przy skrzyżowaniu ulicy Mallwowej i Poznańskiej. Realizacja inwestycji graniczy bezpośrednio z nowoczesnym nowo wybudowanym rondem. W bezpośrednim otoczeniu galerii znajdują się obiekty wykorzystywane w działalności gospodarczej oraz pełniące funkcje mieszkaniowe.

Projekt zakłada budowę obiektu w którym parter będzie pełnił funkcje handlowo-usługowe, a pierwszy i drugi poziom budynku przeznaczony zostanie na lokale usługowo- biurowe.

Inwestor Galerii Mallwowa pozyskał już pierwszych najemców do swojego centrum. Kluczowym operatorem spożywczym w części handlowo-usługowej na poziomie 0 będzie market sieci Piotr i Paweł. Wśród najemców centrum znajdzie się także drogeria Rossmann, apteka, salony operatorów telekomunikacyjnych, oddział banku, kiosk z prasą, drobne punkty gastronomiczne, kwiaciarnia, fryzjer etc. Na poziomie 1 z kolei pojawią się salony operatora z branży fitness i wellness oraz usług rozrywkowych.

Galeria Mallwowa to średniej wielkości obiekt handlowo-usługowy, który z założenia ma pełnić funkcję lokalnego centrum handlowo-rozrywkowego, z którego korzystać będą mieszkańcy zachodnich części Poznania i okolicznych miejscowości takich jak Skórzewo, Plewiska, Wysogotowo czy Dopiewo.
Planowany termin oddania galerii do użytku to 2012 rok.