Stara Kablownia pozyskuje najemców

– Salon CCC będzie miał 350 metrów kwadratowych powierzchni handlowej i zlokalizowany będzie w sąsiedztwie salonów sieci komórkowych, salonu z modą młodzieżową oraz naprzeciwko innych butików. Będzie to pierwszy sklep tej marki w Czechowicach – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Agnieszka Gach specjalista do spraw komercjalizacji z B.J.G. Sp. z o.o.

Marka CCC należy do spółki NG2. Strategia dywersyfikacji marki Grupy NG2 polega na zarządzaniu trzema autonomicznymi kanałami dystrybucji. Spółka zarządza salonami firmowymi CCC, sklepami obuwniczymi Boti oraz siecią butików Quazi. W okresie jednego roku firma oferuje ponad dwa i pół tysiąca wzorów obuwia. Spółka posiada łącznie 67 zarejestrowanych marek towarowych, a najbardziej popularną marką sprzedawaną przez Grupę jest marka Lasocki.

Według stanu na koniec czerwca 2011 roku Grupa NG2 dysponowała siecią 708 placówek sklepowych, w tym: 282 salonów CCC, 47 salonów CCC w Republice Czeskiej, 46 butików Quazi, 216 sklepów Boti, salonów franczyzowych CCC 50 i 67 sklepów franczyzowych Boti.

Stara Kablownia to obiekt handlowy, który powstaje w rozwijającej się aglomeracji śląskiej przy ul. Legionów w Czechowicach. Na terenie o powierzchni około pięciu ha powstanie kompleks handlowo-usługowy oraz park rozrywki. Inwestorem projektu jest spółka B.J.G. Sp. z o.o.