Korczowa Dolina podpisała umowę najmu z marką Puma

– Nowy salon marki Puma ma około 400 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Sklep usytuowany jest pośrodku Hali Kijowskiej, przy głównej alei handlowej. Otwarta w połowie sierpnia tego roku Hala Kijowska powoli zapełnia się kolejnymi najemcami. Hala jest pierwszym z trzech budynków realizowanych w ramach projektu Korczowa Dolina i ma blisko 22 tysiące metrów kwadratowych powierzchni – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Sławomir Godyń, członek zarządu Korczowej Doliny.

Salony sieci Puma znajdują się w największych centrach i galeriach handlowych w wielu miastach na terenie całej Polski. Puma to marka międzynarodowa oferująca odzież i akcesoria sportowe. Grupa Puma jest także właścicielem takich marek jak Tretorn oraz Hussein Chalayan. Firma została założona w Niemczech w 1948 roku i dostarcza swoje produkty do ponad 120 krajów. Zatrudnia ponad 9 tysięcy pracowników na całym świecie. Posiada swoje główne siedziby w Herzogenaurach w Niemczech, Bostonie, Londynie oraz w Hong Kongu.

W Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina – kompleksie o łącznej powierzchni najmu 45 tys. mkw. docelowo znajdą się trzy hale, Kijowska, która już istnieje, Lwowska, której budowa rozpocznie się w 2012 roku i Doniecka. Obiekt będzie dysponował parkingiem na ponad 2,2 tys. miejsc. Za proces komercjalizacji odpowiada firma Sofis Real Estate.