Najemcy zostają w CH Forum Gliwice na dłużej

Ponadto swoje sklepy w centrum nadal będą prowadzić: Anna-Moda Intima-Corin, Neckermann.

– To kolejni z wiodących najemców w CH FORUM, którzy przedłużają z nami umowę.Wcześniej uczynili to już skandynawscy potentaci H&M i KappAhl oraz firmy Apart i Zibi – mówi Marta Radomska, leasing manager Forum Gliwice z ramienia Avestus Real Estate, spółki zarządzającej centrum.
Z firm, które właśnie przedłużyły umowy największą powierzchnią w gliwickim Forum dysponuje Cubus – 721 mkw.

– Mocny trend wzrostowy w zakresie frekwencji i obrotów w naszym centrum, dobry tenant mix oraz rosnąca siła nabywcza regionu – to zalety, które dostrzegają nasi najemcy. Nie dziwi mnie więc, że nie zwlekają oni z przedłużaniem umów – mówi Agnieszka Mielcarz, dyrektor zarządzający CH Forum Gliwice z ramienia Avestus Real Estate.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w Gliwicach. Obiekt dysponuje powierzchnia handlową o wielkości 43 tys. mkw. W kompleksie znajduje się 140 najemców z czego 70 procent stanowią marki modowe, w tym znane firmy odzieżowe, takie jak: Bershka, Cubus, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Royal Collection, Zara. Na część rozrywkową kompleksu składa się 13-ekranowe kino Cinema City oraz pierwszy w regionie klub fitness sieci Pure Health&Fitness. Otwarcie obiektu miało miejsce na początku 2011 r. Obiektem zarządza Avestus Real Estate.