CH Tulipan z nowym najemcą

– Salon Bartka w Centrum Handlowym Tulipan jest usytuowany w centralnej części obiektu, wzdłuż środkowego pasażu. Sąsiaduje ze sklepem Lee i restauracją sieci McDonald’s. Jest to nasz 55. punkt handlowy w Polsce. Do końca tego roku zamierzamy otworzyć kilka następnych. Prowadzimy w tej sprawie negocjacje z zarządami centrów handlowych w innych miastach – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Monika Klimczak, specjalista do spraw marketingu Bartek SA.

W ofercie sklepu Bartek znajduje się nie tylko obuwie własne marki, ale także modele obuwia Puma, Columbia, Daniel, Etnies, Geox, Crocs oraz asortyment dodatkowy w postaci skarpetek, rajstop, plecaków, czapek, piżamek, parasolek, płaszczy przeciwdeszczowych, impregnatów do pielęgnacji obuwia i innych.

Salony marki znajdują się m.in. w podwarszawskim CH Janki, galerii Mazovia w Płocku, CH M1 w Radomiu, warszawskich galeriach Wola Park, Promenada, Sadyba Best Mall, CH Redauta, Arkadia, czy King Cross Praga, a także łódzkiej manufakturze i Porcie Łódź, wrocławskich Pasażu Grunwadzkim, Magnolia Park, CH Korona, Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy, CH Plejada w Bytomiu, Gemini Park w Bielsku Białej, czy rzeszowskiej galerii Nowy Świat.