Gemini Park Tarnów

– Będziemy obecni na Targach, by porozmawiać z partnerami biznesowymi przede wszystkim o projekcie rozbudowy naszego centrum handlowego Gemini Park w Bielsku-Białej. Nowa część o powierzchni 18,5 tys. mkw. ma stanowić całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz rozwinięcie oferty modowej – mówi Krzysztof Gaweł, Dyrektor Zarządzający Gemini Park Bielsko-Biała i Gemini Park Tarnów.

– Po rozbudowie, która rozpocznie się w przyszłym roku, obiekt będzie dysponować jedną z największych powierzchni handlowych nie tylko w mieście, ale i w regionie (53 tys. mkw.); centrum wzbogaci się o blisko 60 nowych najemców. Wolna, atrakcyjna powierzchnia w dobrej lokalizacji to temat do dyskusji z naszymi potencjalnymi partnerami – mówi Ewa Ściubidło, Associate Director BOIG Property Consulting.

W planach Gemini Holdings jest także budowa kolejnego obiektu handlowego w Tychach.
Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting.

MAPIC to największe, międzynarodowe spotkanie branży nieruchomości komercyjnych. Targi skupiają w Cannes przedstawicieli m.in. deweloperów, inwestorów, zarządców galerii handlowych, banków, funduszy inwestycyjnych i najemców. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 7400 uczestników z 67 krajów, w tym ponad 2000 sieci handlowych. Co roku targi odwiedza około 10 tys. uczestników z ponad 70 krajów.