Warszawski outlet wzbogacony o czterech najemców

Nowi najemcy Fashion House Warszawa zajęli łącznie powierzchnię prawie 540 mkw. Marka Ski Team zmieniła lokal na większy, z 73 mkw. na 262 mkw. Z kolei Lacoste zajęła salon o powierzchni ok. 140 mkw. warto zaznaczyć także, że Mountain Wearehouse firma, która działa w sektorze mody outdoorowej w tym roku zadebiutowała w Polsce w dwóch centrach outletowych należących do Polonia Property Funds: właśnie Fashion House Warszawa oraz w Fashion House Sosnowiec.

– Z satysfakcją odnotowujemy rosnące zainteresowanie wynajmem powierzchni w centrum dzięki czemu stale wzbogacamy zróżnicowaną ofertę sektora fashion – podsumowuje Monika Idźkowska Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Fashion House Warszawa to obiekt, którego powierzchnia najmu wynosi 17 tys. mkw. Znajduje się w nim około 120 sklepów. Parking pomieścić może 1200 aut. Architektonicznie obiekt odwołuje się do warszawskiego Starego Miasta. Pasaż to nie zwykła alejka centrum handlowego, a stylowe uliczki z oryginalnym oświetleniem, dużą ilością zieleni i zachęcających do krótkiego odpoczynku ławeczek.
Architektura outletu została nominowana do nagrody w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w branży nieruchomości w Europie CEE Real Estate Quality Awards w kategorii „CEE Retail Development of the Year 2005”.