CH Kosmos w Koszalinie
CH Kosmos w Koszalinie

Na blisko 250 metrach kwadratowych tzw. front-office’u na parterze galerii Kosmos zlokalizowanych będzie kilkanaście stanowisk obsługi.

– Oddział w Koszalinie jest szczególny, łączymy w nim obsługę klientów detalicznych i korporacyjnych, to pierwsza tego typu placówka w naszym banku – tłumaczy Przemysław Gdański, członek zarządu BRE Banku.

W koszalińskim oddziale wspólna będzie część kasowa, gdzie klient może realizować transakcje gotówkowe, czy też skorzystać z bankomatu. Jednak za sprzedaż i relacje z klientami korporacyjnymi i detalicznymi odpowiedzialne będą odrębne zespoły.

– Wielu naszych klientów korzysta jednocześnie z usług bankowości detalicznej oraz korporacyjnej. Teraz, będą mogli w jednym miejscu załatwić wszystkie sprawy związane z kontaktem z nami – tłumaczy Przemysław Gdański.

Placówkę wyposażono m.in. w multimedialne ekrany dotykowe, ułatwiające i przyspieszające obsługę klientów.

Galeria Kosmos to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym centrum Koszalina, należący do grupy inwestycyjnej Caelum Development. Obiekt otwarty w 2009 roku dysponuje powierzchnią najmu blisko 5,5 tys. mkw. Do dyspozycji klientów znajduje się także podziemny parking na 80 samochodów. Kluczowi najemcy to Piotr i Paweł, Pure Fitness, Drogeria Natura oraz kręgielnia MK Bowling.