180 mkw. dla marki Monnari w Galerii Sky Tower

Salon Monnari będzie usytuowany na poziomie zero wrocławskiego obiektu handlowego. Znaleźć w nim będzie można eleganckie stroje przeznaczone dla kobiet ceniących klasykę.

– Kolejna topowa marka mody kobiecej pojawi się w Galerii Sky Tower. Profil oferty Monnari doskonale wpasowuje się w plan komercjalizacji parteru naszej galerii, gdzie znajdą się między innymi topowe marki odzieżowe – mówi Magdalena Róziewska, dyrektor do spraw komercjalizacji obiektu.

Poziom zero Galerii Sky Tower jest prawie w całości wynajęty. Zostało tylko kilka wolnych lokali. Na tym poziomie zlokalizowane są sklepy o dużych powierzchniach, topowe marki odzieżowe i obuwnicze, supermarket Piotr i Paweł, punkty usługowe oraz liczne restauracje i kawiarnie. Otwarcie galerii zaplanowano na drugi kwartał 2012 roku.

Galeria Sky Tower ma 25 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. Na poziomach zero i jeden znajdzie się 120 sklepów, będą to między innymi marki: Reserved, Mohito, Eva Minge Story, Rossmann, supermarket Piotr i Paweł, punkty usługowe, liczne restauracje i kawiarnie. Na poziomie drugim będą działały salony oferujące usługi medyczne oraz nowoczesny klub fitness. W kompleksie zaplanowanych jest także 1500 miejsc parkingowych.