Drugi salon Mountain Wearehouse już działa

Sieć sklepów Mountain Wearehouse obecnie składa się z dwóch salonów. Marka pojawiła się w dwóch centrach outletowych należących do Polonia Property Funds: właśnie w Fashion House Warszawa oraz w Fashion House Sosnowiec.

Salon w centrum outletowym w stolicy ma około 199 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Usytuowany jest w sąsiedztwie sklepu firmowego Tchibo i salonów Hi Mountain i Makalu. Oferta sklepu to przede wszystkim produkty przeznaczone dla każdego rodzaju aktywności, od odzieży wodoodpornej po sprzęt sportowy. W sklepie będzie można także nabyć produkty takich marek jak Mountainlife, Parallel oraz Mountain Esentials.

Fashion House Warszawa to obiekt, którego powierzchnia najmu wynosi 17 tys. mkw. Znajduje się w nim około 120 sklepów. Parking pomieścić może 1200 aut. Architektonicznie obiekt odwołuje się do warszawskiego Starego Miasta. Pasaż to nie zwykła alejka centrum handlowego, a stylowe uliczki z oryginalnym oświetleniem, dużą ilością zieleni i zachęcających do krótkiego odpoczynku ławeczek.
Architektura outletu została nominowana do nagrody w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w branży nieruchomości w Europie CEE Real Estate Quality Awards w kategorii „CEE Retail Development of the Year 2005”.