Bydgoska galeria z nowym najemcą

Salon w Galerii Fordon zlokalizowany jest na poziomie 0 i zajmuje 170 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. W asortymencie sklepu znajdują się ubrania przeznaczone zarówno dla kobiet i mężczyzn jak i dla dzieci.

Firma Textil Market działa na terenie całego kraju i obecnie w swoim portfolio ma ponad 230 sklepów. Powierzchnia handlowa lokali w które inwestuje marka w zależności od lokalizacji wynosi od 160 do 420 metrów kwadratowych. W trzecim kwartale tego roku otwartych zostało 17 sklepów pod szyldem Textil Market. Zarząd firmy Redan, spółki do której należy sieć dyskontów zapowiada, że to nie koniec otwarć przewidzianych w tym roku. – Na koniec roku 2011 funkcjonować będzie około 255 sklepów, co znaczy , że będzie ich o 55 więcej niż w na koniec roku 2010 – mówi Bogusz Kruszyński, prezes zarządu Redan S.A.

Galeria Fordon zlokalizowana jest w Bydgoszczy przy ulicy Skarżyńskiego w miejscu od lat kojarzonym z handlem. W najbliższym sąsiedztwie kompleksu znajduje się największe lokalne targowisko oraz markety. Obiekt składa się z czterech kondygnacji, z których każda spełnia inną funkcję. Galeria wybudowana została w 2008 roku. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi siedem tysięcy metrów kwadratowych. Przy obiekcie znajduje się 100 miejsc parkingowych.