Toruń Plaza już działa

Całkowita powierzchnia obiektu to 74,5 tysiąca metrów kwadratowych. Na takim obszarze znajduje się 140 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, delikatesy oraz liczne punkty usługowe. Zmotoryzowani klienci mogą zaś korzystać z parkingu na 1100 miejsc.

Plaza Centers – deweloper centrów handlowo-rozrywkowych działający w Europie Środkowo-Wschodniej – podpisała do tej pory umowy najmu m.in. z takimi markami jak Sephora, C&A, Smyk, Bytom, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Ecco, Home&You, H&M, Kappahl, Camaieu, Orsay, Rossmann czy Douglas. Do dyspozycji gości oddano także klub fitness Pure, ośmiosalowe kino Cinema City, centrum rozrywki Fantasy Park oraz liczne restauracje. – Toruń Plaza to pierwsze w Toruniu centrum z tak rozbudowaną ofertą rozrywkową – mówi Agnieszka Baczyńska, dyrektor Działu Najmu Plaza Centers Poland.

Toruńskie centrum jest 10 obiektem handlowo–rozrywkowym, jaki deweloper oddaje do użytku w ciągu 11 lat swojej działalności w Polsce.

Plaza Centers N.V. koncentruje się na szybko rozwijających się rynkach, takich jak: Polska, Węgry, Czechy, Rumunia, Łotwa, Bułgaria, Serbia, Grecja, oraz w Indiach. Firma zrealizowała już 30 projektów. Kolejne 30 jest w trakcie realizacji. W 2010 Plaza Centers otworzyła dwa centra handlowo-rozrywkowe: w Zgorzelcu i Suwałkach oraz rozpoczęła budowę kolejnego – Toruń Plaza, które właśnie zostało oddane do użytku.