Otwarto CH Jantar w Słupsku

W oddanej właśnie do użytku części znajdą się miedzy innymi sklepy Zara, Stradivarius, Bershka, Pull & Bear, New Yorker, Tally Weijl, Sephora, Diverse, Reporter, Ecco, Ryłko, Pretty Girl, Glitter, Marilyn, Scarabeusz, Piastowski i Carte d’Or. Centrum po rozbudowie ma powierzchnię 30 tysięcy mkw., a po zakończeniu wszystkich prac będzie trzecim co do wielkości regionalnym centrum handlowym w północnej Polsce.

Druga część rozbudowywanego Jantara będzie oddana do użytku w 2012 roku i ma uzupełniać ofertę handlową o strefę rozrywki z Multikinem, kręgielnią MK Bowling i dużą częścią restauracyjną.

Cały kompleks handlowy Jantar o łącznej powierzchni 46 000 mkw. zostanie otwarty wiosną 2012 roku. Wśród najemców, którzy podpisali umowy najmu z galerią znajdują się ponadto: Real, H&M, KappAhl, Deichmann, Empik, Smyk i RTV Euro AGD.

CH Jantar zostało otwarte w 2008 roku. Fundusz EPISO L.P., zarządzany przez AEW Europe oraz Tristan Capital Partners nabył słupski obiekt w 2010 roku i powierzył Mayland Real Estate proces deweloperski i zarządzanie centrum.

Mayland Real Estate Sp. z o.o. jest deweloperem powierzchni handlowych działającym w Polsce i Europie Środkowej. Utworzony w 2006 r. Mayland otworzył w 2008 roku trzy centra handlowe i w najbliższym czasie planuje wybudowanie w Polsce kolejnych o łącznej powierzchni 330.000 mkw. GLA.