Drukarka Epson Stylus Pro 7900

– Salon marki Armatura Kraków w galerii Solvay Park to jedyny sklep firmowy w Krakowie. Sklep zlokalizowany został na poziomie zero przy Restauracji Cesare i zajmuje 75 metrów kwadratowych powierzchni – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Paulina Nogieć, Marketing Manager, Solvay Park.

Spółki tworzące Grupę Armatura – Armatura Kraków S.A., Armatoora S.A. i Armagor Sp. z o.o.- specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania oraz szerokiej gamy zaworów.

Debiut Armatury Kraków S.A. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w 2007 roku zaowocował rozbudową mocy produkcyjnej, zwiększeniem skali działalności i rozszerzeniem oferty produktów i towarów spółki. Firma zaznaczyła dzięki temu swoją silną pozycję na rynku baterii sanitarnych Polsce, stając się jej liderem z 40 procentowym udziałem.

Spółka oferuje pełen asortyment towarów Grupy Armatura dzięki współpracy z 10 Grupami Zakupowymi zrzeszającymi ponad 200 hurtowni instalacyjno-sanitarnych, 170 hipermarketami budowlanymi, takimi jak Castorama, OBI, Leroy Merlin czy Praktiker.

Solvay Park to otwarte w listopadzie 2007 roku, centrum handlowe zlokalizowane przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Czterokondygnacyjny kompleks w swojej ofercie ma takie sklepy jak Bomi, Media Markt, CCC, Esotiq, Reserved, Lavard, Molton, Triumph, Bialcon.