Kolejne etapy rozbudowy Galerii Pomorskiej

W uroczystym otwarciu, które zaplanowano na godz. 11.00, wezmą udział przedstawiciele inwestora oraz partnera inwestycji. Inwestorem przedsięwzięcia jest Parkridge Retail Development, za komercjalizację odpowiada The Blue Ocean Investment Group. Zarządzanie Focus Parkiem Włocławek powierzone zostało firmie Alfa Asset Management.

Jak dowiedzieliśmy się od przedstawiciela firmy komercjalizującej, trwają rozmowy w sprawie wynajęcia ostatniego lokalu. Do najemców centrum należą już sklepy takich marek, jak Rossmann, Takko Fashion, Deichmann, CCC, Centrum Chińskie oraz Media Expert.

Autorem projektu architektonicznego jest MOFO Architekci z Krakowa we współpracy z biurem ORTECH z Włocławka. Generalny wykonawca prac to firma SPS Construction z Kielc, a komercjalizację obiektu przeprowadził The Blue Ocean Investment Group. Na terenie obiektu znajduje się 316 miejsc parkingowych.

Parkridge Holdings zajmuje się planowaniem i budową galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w miastach średniej wielkości. Pierwsze w Polsce obiekty tego typu zostały otwarte w Rybniku, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Piotrkowie Trybunalskim. Parkridge wprowadza na rynek także drugi format – parki handlowe o nazwie Focus Park, czyli inwestycje usytuowane w miastach liczących powyżej 50 tysięcy mieszkańców.