Galeria Focus ma powierzchnię 6,2 tys. mkw.

– Poszerzając ofertę Centrum Janki mieliśmy na uwadze dużą popularność jaką cieszy się marka Tchibo i jej limitowane kolekcje artykułów nieżywnościowych. Miła obsługa, wysokiej jakości, modne kolekcje, a także starannie wyselekcjonowany wybór kaw i deserów pozwolą naszym klientom poczuć się wyjątkowo – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Sieć sklepów Tchibo jest konsekwentnie rozwijana od 2005 roku. Obecnie liczy już ponad 50 punktów, które zlokalizowane są w największych miastach Polski, w miejscach dogodnych komunikacyjnie – centrach handlowych oraz przy głównych ulicach. Głównym punktem każdego lokalu jest bar kawowy. Dodatkowo, w salonach firmowych klienci mogą kupić produkty z cotygodniowych, zmieniających się tematycznych kolekcji. W sklepach oferowane są również ekspresy do kawy.

Centrum Janki przy ulicy Mszczonowskiej w Jankach pod Warszawą jest zarządzane przez Grupę Apsys. Kompleks o powierzchni handlowej 83 660 mkw., z parkingiem na 2 700 miejsc został otwarty w sierpniu 1999 roku. W kompleksie znajduje się około 80 sklepów i punktów usługowych, a także multipleks kinowy, salon gier oraz kompleks 11 restauracji serwujących dania z różnych stron świata.

Właścicielami Centrum Janki są: Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o., Cinema City Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o.