Nowy najemca Centrum Janki

– Fashion House Warszawa właśnie obchodził swoje szóste urodziny. Przez wszystkie te lata obiekt cieszy się nieustanną sympatią klientów oraz najemców. Z satysfakcją odnotowujemy rosnące zainteresowanie wynajmem powierzchni w centrum dzięki czemu stale wzbogacamy zróżnicowaną ofertę sektora fashion. Obecnie centrum jest wynajęte w 100 procentach i podlega jedynie rekomercjalizacji – mówi Monika Idźkowska, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Swoje salony w obiekcie w ciągu ostatnich kilku tygodni otworzyły m.in. takie marki jak Ravel, Mountain Wearehouse czy Lacoste.

Centrum outletowe to obiekt, którego powierzchnia najmu wynosi 17 tys. mkw. Znajduje się na niej około 120 sklepów. Parking pomieścić może 1200 aut. Architektonicznie obiekt odwołuje się do warszawskiego Starego Miasta. Pasaż to nie zwykła alejka centrum handlowego, a stylowe uliczki z oryginalnym oświetleniem, dużą ilością zieleni i zachęcających do krótkiego odpoczynku ławeczek.
Architektura outletu została nominowana do nagrody w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w branży nieruchomości w Europie CEE Real Estate Quality Awards w kategorii „CEE Retail Development of the Year 2005”.

W 2009 roku Fashion House Piaseczno zajął czwarte na 156 miejsce rankingu najlepszych obiektów w kategorii centrów outletowych zorganizowanym przez Ecostre oraz CBRE na Konferencji Centrów Outletowych International Counsil of Shopping Centers (ICSC) w Mediolanie.