Uwaga inwestorów skupia się przede wszystkim na największych miastach

– Do grona najemców naszej galerii dołącza kolejny lider w swej branży. Swiss oferuje zegarki znanych światowych marek i ciekawe kolekcje biżuterii. Jest to asortyment doskonale komponujący się z modowymi markami znajdującymi się w Sky Tower – mówi Magdalena Róziewska, dyrektor do spraw komercjalizacji.

W nowym salonie znajdzie się prawie 30 marek zegarków oraz 10 marek biżuterii światowych producentów.

Poziom zero Galerii Sky Tower, jak informuje zarząd, jest niemalże w całości wynajęty, zostało kilka wolnych lokali. Na tym poziomie zlokalizowane będą sklepy o dużych powierzchniach, topowe marki odzieżowe i obuwnicze, supermarket sieci Piotr i Paweł, punkty usługowe oraz liczne restauracje i kawiarnie.

Galeria Handlowa Sky Tower ma 25 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. Na poziomach zero i jeden znajdzie się 120 sklepów między innymi: Reserved, Mohito, Monnari, Eva Minge Story, Rossmann, supermarket Piotr i Paweł, punkty usługowe, liczne restauracje i kawiarnie. Na poziomie drugim z kolei będą działały lokale oferujące usługi medyczne oraz nowoczesny fitness club. W Sky Tower zaplanowanych jest także 1500 miejsc parkingowych. Oddanie galerii do użytku planowane jest na drugi kwartał 2012 roku.