Pierwszy outlet 50 Style w Suwałkach

Lokal zajmuje prawie 300 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. W salonie będzie można nabyć m.in. produkty takich marek jak Nike, Adidas, Puma, Reebok czy Umbro.

– Rozwijamy się, to nasz trzydziesty siódmy punkt na mapie Polski, włącznie z dynamicznie rozwijającym się sklepem internetowym 50style.pl. Za każdym razem staramy się znaleźć jak najlepszą lokalizację dla naszych sklepów. 300 metrów kwadratowych powierzchni w pobliżu dużego centrum handlowego to dla nas spore wyzwanie. Ale wierzymy, że uda nam się zdobyć zaufanie klientów – mówi Maria Leszczyńska, kierownik do spraw PR i komunikacji z Marketing Investment Group – właściciela marki 50 Style.

50 Style Outlet Store to ogólnopolska rozwijająca się sieć outletowa. W salonach sieci dostępne są zazwyczaj m.in. takie marki jak Nike, Adidas, Reebok, Umbro, Puma, Hi-Tec, Feewear. W ofercie firmy oprócz odzieży znajduje się także wybór butów oraz akcesoriów w atrakcyjnych cenach.

Właścicielem wszystkich salonów 50 Style jest Marketing Investment Group, który zarządza też wszystkimi salonami Sizeer w Polsce. MIG jest także wyłącznym dystrybutorem marek Timberland, Umbro, linii obuwniczej Lacoste, Mizuno, Confront, Feewear oraz centrum zaopatrzenia klubów sportowych Pro-Game.