Przychód z wynajmu netto wzrósł o 14,8 procent

– Wyniki głosowania będą objęte tajemnicą, aż do wieczornej gali. Dopiero wtedy dowiemy się, kto wygrał w tym roku. Tymczasem na targach nadal staramy się promować nasz projekt i zachęcać do głosowania na Galerię Echo. Myślę, że również Włosi i Niemcy, z którymi bezpośrednio rywalizujemy, mobilizują uczestników targów do wzięcia udziału w głosowaniu – poinformował w wypowiedzi dla Retailnet.pl Paweł Słupski z Echo Investment.

Kieleckie Echo jest jedynym obiektem z Polski, który w tym roku ma szansę otrzymać nagrodę na MAPIC. Galeria została nominowana do nagrody dla zmodernizowanych centrów handlowych – Best Refurbished Development. O wyróżnienie będzie rywalizować z galerią Milano City Center z Mediolanu oraz The Style Outlets z Zweibrücken. W pozostałych czterech kategoriach o nagrody walczy jeszcze 13 projektów.

W głosowaniu mogą brać udział uczestnicy targów MAPIC. Hostessy do godz. 12.00 przyjmują głosy w hallu biznesowym (Business Lounge) na poziomie pierwszym Pałacu Festiwalowego w Cannes. Szczegóły konkursu na: http://www.mipim.com/en/mapic/programme/mapic-awards/

Galeria Echo to obiekt wielkości 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. przeznaczono na wynajem. Mieści 300 sklepów i punktów usługowych. Klienci mają do dyspozycji także bogatą część rozrywkową – m.in. 12-torową kręgielnię, największe w regionie centrum fitness. Film prezentujący galerię na MAPIC znajduje się pod adresem:

http://youtu.be/IeFGK4gEb54