Galeria Bialska w Białej Podlaskiej

Salon w CH Jantar ma 196 metrów kwadratowych powierzchni handlowej i usytuowany został na parterze słupskiego centrum handlowego. Z kolei perfumeria w Galerii Echo ma 350 mkw. powierzchni i jest pierwszą w Kielcach.

Uroczystego otwarcia nowych lokali dokonał Michał Dominik, dyrektor generalny, Sephora Polska i Czechy, który zapewnił, że salony wyróżniać się będą innowacyjną ofertą produktową, światowym designem wnętrza oraz dostępnością marek na które wyłączność ma Sephora.

– Specjalnie z okazji wielkiego otwarcia przygotowaliśmy dla wszystkich klientów Sephora wspaniałe atrakcje. Między innymi można zapoznać się z najnowszymi obowiązującymi trendami, a także odkryć marki dostępne wyłącznie w Sephora, np. zapachy Jimmy Choo, Swarovski, Zippo i Viktor&Rolf, czy też marki pielęgnacyjne – powiedział Michał Dominik.

Sephora działa w obszarze rynku kosmetyków luksusowych. Firma powstała 40 lat temu we Francji, a od 12 lat jest obecna na polskim rynku. Sephora jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji działającej w sektorze dóbr luksusowych. Obecnie Sephora posiada ponad tysiąc perfumerii na świecie, w tym 87 perfumerii w Polsce. W Polsce firma posiada około 50 procent udziału w rynku perfumeryjnym, co daje jej pierwsze miejsce w tym segmencie (badania ACNielsen).