Dwa nowe salony Sephory w Kielcach i Słupsku

– Podpisanie umowy na zarządzanie tym obiektem jest dla nas bardzo dużym powodem do satysfakcji. Jest to drugi Focus Park (pierwszy znajduje się w Świdnicy) i jednocześnie 6. obiekt handlowy dewelopera Parkridge Retail Development, który został nam powierzony: zarządzamy także czterema galeriami handlowymi Focus Mall w Rybniku, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Piotrkowie Trybunalskim. Traktujemy to jako votum zaufania dla naszych kompetencji, zaangażowania i skuteczności. Mamy nadzieję, że Focus Park stanie się popularnym miejscem zakupów dla włocławian – mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management.

Powierzchnia Focus Park Włocławek wynosi 6,2 tys. mkw. W siedmiu lokalach znajdują się sklepy takich marek jak: Rossmann, Takko Fashion, Deichmann, CCC, Centrum Chińskie (artykuły tekstylne itp.) oraz Media Expert. Na terenie obiektu znajduje się 316 miejsc parkingowych.

Alfa Asset Management, firma świadcząca kompleksowe i innowacyjne usługi z dziedziny zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, powstała w 2005 roku. Do grona klientów Alfa Asset Management należą: Parkridge Holdings i Prologis, Aviva Investors, ING RE, 4 Development, firma współpracowała również z największymi centrami handlowymi Warszawy: Złote Tarasy i Blue City.