Focus Park Włocławek ma powierzchnię 6,2 tys. mkw.

– W planach na 2012 rok mamy przede wszystkim otwarcie pierwszego w Polsce samodzielnego salonu międzynarodowej marki F&F Store. Skupimy się także na negocjacjach w sprawie wynajmu powierzchni biurowej na dwóch poziomach w części Blue Office III o wielkości trzech tys. mkw. W planach jest także budowa nowych sklepów na balkonach atrium i wprowadzenie nowego systemu oznakowania wewnątrz obiektu – zapowiedział Amnon Shiboteh, prezes zarządu Blue City.

Pod koniec września 2011 warszawski obiekt trafił w ręce holenderskiej spółka Singspiel, na czele z Amnonem Shibolethem, znanym międzynarodowym prawnikiem, który przejął 100 procent udziałów i pełną kontrolę nad spółkami, do których należy między innymi Centrum Handlowe Blue City z 65 tys. mkw. powierzchni najmu oraz kompleks biurowy Blue Office z 30 tys. mkw.

W skład kompleksu wchodzi galeria handlowa, którą tworzy ponad 200 sklepów i punktów usługowych, rozbudowana część rozrywkowa z placem zabaw dla dzieci Inca Play, szkołą tańca Egurrola Dance Kids, kortami Squash City, torem gokartowym Grand Prix i centrum Zdrowia i Fitnessu Pure oraz powierzchnie biurowe, które znajdują się w dwóch skrzydłach budynku Blue City i nazywają się odpowiednio: Blue Office 1 i Blue Office 2. Cały kompleks liczy około 185 tys. mkw. powierzchni.