Zmiany w warszawskim CH Blue City

Marka Gerry Weber założona została w 1973 roku w Niemczech przez Gerharda Webera i Udo Hardiecka jako producent odzieży dla mężczyzn. Od 1986 roku jej oferta obejmuje także ubrania dla kobiet. Znana jest z wysokiej jakości ubrań zaprojektowanych w taki sposób, aby łatwo tworzyć z nich modne i komfortowe zestawy.

Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjny Alfa Asset Management, podkreśla, że wzmocnienie oferty odzieżowej jest wynikiem wzrostów odnotowywanych w centrum. – Do końca trzeciego kwartału odnotowaliśmy wzrost odwiedzalności o 4 proc. a obrotów aż o 11,5 proc. w stosunku do analogicznego okresu 2010 r. – mówi Aleksandra Kuczyńska.

Focus Mall Zielona Góra zbudowany jest w ścisłym centrum miasta w postindustrialnym budynku fabryki Polska Wełna. Centrum liczy 48 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 29,1 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz wielosalowe kino Ciemna City. Jednym z najważniejszych cech centrum jest muzeum miejsca, w którym prezentowana jest historia zakładów Polska Wełna. Obiekt został oddany do użytku 17 września 2008 roku.