Najlepsze wyniki Warszawa otrzymała, jeśli chodzi o przystępność cen

W sklepie znajdą się takie marki jak Hasbro, Lego czy Mattel. Będą też brandy własne Toys”R”Us, których nie można znaleźć poza siecią. Część powierzchni zajmie sekcja Babies”R”Us z artykułami dla niemowląt i maluchów. Firma zapowiada, ze będzie nawiązywała stosunki biznesowe z polskimi producentami. Zamierza też szukać okazji wprowadzania produktów polskich producentów do innych krajów, w których działa.

– Nasze wejście do Polski stanowi część ekspansji sieci w Europie i może stanowić przyczółek ku innym krajom Europy Wschodniej – powiedział Antonio Urcelay, prezydent Toys”R”Us w Europie. – Dynamiczny rozwój rynku w Polsce i społeczeństwo, w którym istotne miejsce zajmuje rodzina, sprawiają, że jest to idealny kraj do rozwoju. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić tę markę polskim konsumentom – dodał Urcelay.

Na przyszły rok firma zapowiada kolejne otwarcia w dużych miastach w Polsce. W tej chwili sieć ma około 1600 sklepów w 35 krajach, a Polska jest 36. państwem, do którego wkaracza zabawkarski gigant. Główna siedziba firmy znajduje się w Wayne w Stanie Nowy Jork.