Divers opracował nowy koncept salonów

Proces komercjalizacji Galerii Złota Podkowa rozpoczął się w sierpniu tego roku. – Ostatnio podpisaliśmy umowy najmu z dwiema firmami. Pierwszy z lokali wynajęła sieć aptek, a drugi firma oferująca masaże i usługi kosmetyczne. Obecnie galeria jest wynajęta w jednej trzeciej – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Sławomir Bratek, kierownik Działu Rozwoju i Komercjalizacji ze spółki Rafin.
Na liście potencjalnych najemców nowego convenience shopping center jest także oprator spożywczy. Docelowo w obiekcie znajdzie się miejsce dla 30 najemców. Kompleks wyróżnia fakt, iż lokale dostępne w galerii można w łatwy sposób łączyć ze sobą.

Galeria zlokalizowana jest przy ul. Zwycięskiej, vis a vis Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych i stanowi część kompleksu Złota Podkowa – nowej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu. Jak informuje inwestor, kompleks znajduje się w zasięgu pieciu minut dojazdu samochodem i w jego okolicy zamieszkuje 30 tysięcy osób o dochodach wyższych od przeciętnego wynagrodzenia.

Obiekt wpisuje się w nowy trend na rynku powierzchni handlowych w Polsce – centrów wygodnych zakupów – convienience shopping centers. Kompleks stanowić ma alternatywę dla dużych i usytuowanych na obrzeżach miast hipermarketów.