Powstaje galeria w Stargardzie Szczecińskim

Apsys, firma zarządzająca kilkunastoma centrami handlowymi w kraju, ogranicza wydatki, poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań ekologicznych i technologicznych. Prowadzi też szkolenia personelu usprawniające zarządzanie nieruchomościami, a także podpisuje sieciowe kontrakty z dostawcami usług.  – Dzięki sile przetargowej Apsys Polska mamy większe możliwości negocjowania korzystnych umów i cen niż zarządcy działający dla jednego centrum handlowego – podkreśliła w rozmowie z portalem Retailnet.pl Agnieszka Zielonka, dyrektor regionalna ds. zarządzania nieruchomościami w spółce Apsys Polska.

Kontrakty są dodatkowo wspierane przez tzw. połączenia partnerskie, czyli współpracę różnych dostawców usług, np. firm serwisujących z firmami naprawiającymi sprzęt, na korzyść danego centrum handlowego.

CH 3 Stawy w Katowicach, zarządzane przez Apsys Polska, otrzymało certyfikat BREEAM In-Use. Jest on przyznawany już funkcjonującym obiektom, które spełniają restrykcyjne wymagania w zakresie środowiskowym i społecznym. To pierwszy budynek w Polsce wyróżniony tym certyfikatem.