Epik Cafe najemcą CH Wzorcownia

– W chwili obecnej Wzorcownia jest skomercjalizowana w 100 procentach. Mamy 95 najemców z lokalami indywidualnymi oraz wyspy handlowe, które uzupełniają ofertę naszego centrum – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Marta Politowska reprezentująca galerię Wzorcownia.

Otwarcie ostatniego, piątego budynku wchodzącego w skład Centrum Handlowego Wzorcownia miało miejsce 18 sierpnia 2011 roku. Wzorcownia w połączeniu z już istniejącym Centrum Handlowym City po rozbudowie tworzy kompleks urbanistyczny, pełniący funkcję handlową, rozrywkową, rekreacyjną, usługową i hotelową. Kompleks powstał w centrum miasta, na zrewitalizowanym obszarze dawnej fabryki fajansu. W skład inwestycji wchodzi pięć obiektów.

Budynek A – galeria handlowo-usługowa, ze sklepami odzieżowymi i obuwniczymi, z artykułami sportowymi, produktami dla dzieci, punktami usługowymi i podziemnym parkingiem; budynki B i C – obiekty przeznaczone do celów mieszkalnych z parterem handlowo-usługowym; budynek D – centrum rekreacyjno-rozrywkowe w zachowanym dziewiętnastowiecznym budynku starej Piecowni, w którym znajdzie się wielotorowa kręgielnia MK Bowling, klub Pure Health&Fitness, klub bluesowy TB King Blues; budynek E – obiekt handlowy z częścią biurową oraz mieszkalną. Całkowita powierzchnia najmu kompleksu Wzorcownia to 25,5 tysiąca metrów kwadratowych.