Coccodrillo otwiera nowe sklepy

– Salony w nowej odsłonie będą miały specjalne dekoracje ścienne w 3D. Dzieci, dzięki temu mogą podziwiać przez specjalne okularki, ręcznie malowane obrazy na ścianach. Obrazki są wykonane w nowatorskiej i bezpiecznej dla dzieci technologii 3D. Pierwszy taki projekt wykonany został z początkiem listopada na palcu zabaw w Fashion House w Gdańsku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno przez dzieci jak i rodziców. Niebawem powstaną takie obrazy w pozostałych lokalizacjach – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Teresa Owczarz, kierownik Placów Zabaw Bajkowy Labirynt.

Firma RO-AN ma obecnie 12 punktów w Polsce o nazwach Bajkowy Labirynt i Plac Zabaw U Misia. Lokale wynajmuje m.in. w CH Janki, CH 3 Stawy czy CH Sarni Stok. Place zabaw należące do sieci mają powierzchnię o wielkości ok. 180 mkw. Wyposażone są w labirynty, baseny z kolorowymi kulkami, zjeżdżalnie, magiczne tunele oraz inne urządzenia dla dzieci. Firma w swojej ofercie ma również salki urodzinowe, na których można zorganizować przyjęcia dla dzieci.

RO-AN istnieje od lutego 1995 roku stale zwiększając ilość urządzeń oraz lokalizacji. Zajmuje się produkcją, eksploatacją oraz serwisem wszelkich urządzeń rozrywkowych, głównie zabawek dla dzieci na bilon tzw. kiddie rides. Oferuje także bujaki, karuzele, place zabaw, symulatory, automaty sprzedające oraz inne urządzenia rozrywkowe.