Bajkowy Labirynt zmienia wizerunek

Park zaoferuje w pełni zautomatyzowane tory do gry w kręgle, stoły bilardowe, gry wideo oraz gry zręcznościowe, a także część klubową z barem i dyskoteką.

Fantasy Park to międzynarodowa firma zarządzająca parkami rozrywki w centrach handlowych. Pierwsze centrum powstało w 2001 r. Sieć centrów Fantasy Park ma obecnie 14 lokalizacji w Europie – w tym 11 w Polsce: w Rudzie Śląskiej, Krakowie, w Poznaniu, Warszawie, Rybniku, Sosnowcu, w Lublinie, Zgorzelcu, Suwałkach i Bytomiu. Obecne jest też w Czechach i na Łotwie. Najbliższe otwarcie zaplanowano na styczeń 2012 roku w galerii Nowy Świat w Rzeszowie.

Wśród najemców Galerii Mazovia są m.in.: Media Markt, Pure Health & Fitness, ZARA, H&M, Reserved, supermarket Piotr i Paweł, Cubus, Sephora, Mango, Stradivarius, KFC czy pierwszy w Polsce salon dziecięcy Pompo. Charakterystycznym elementem Mazovii jest przeszklony food court z ofertą gastronomiczną. W Mazovii znajduje się ponad 110 sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych, kino 5D oraz fitness i plac zabaw dla dzieci. Na parkingu mieści się 780 samochodów. Właścicielem obiektu jest firma Lewandpol, zarządcą Jones Lang LaSalle, a za wynajem odpowiada Mallson Polska. W konkursie o prestiżową nagrodę Shopping Center Awards 2011 w kategorii Duże Centrum Handlowe Galeria Mazovia uznana została za Najlepsze Centrum Handlowe w Polsce.