Resolution Property zrealizuje katowicką galerię

– Liczba odwiedzających przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Pierwszy dzień był rekordowy w całej jedenastoletniej historii działalności Plaza Centers w Polsce. Potwierdziły się nasze założenia, że Toruń to miasto z dużym potencjałem, gdzie jest popyt na nowoczesną ofertą handlową i rozrywkową – mówi Agnieszka Baczyńska, dyrektor Działu Najmu Plaza Centers.

Toruń Plaza to wielofunkcyjny obiekt, którego otwarcie miało miejsce 14 listopada br. Oprócz oferty handlowej i gastronomicznej Toruń Plaza pełni także funkcję rozrywkowo- rekreacyjną. W kompleksie znajduje się centrum zabaw i gier Fantasy Park oraz ośmiosalowe kino Cinema City. Na 40 tysiącach mkw. powierzchni handlowej znajduje się 140 sklepów, część gastronomiczna i rozrywkowa oraz zaplecze usługowe. Wśród najemców znajdują się takie marki jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Mohito, Ecco, H&M, Kappahl, Camaieu, Kazar, C&A czy Orsay. Wiele z tych znanych marek znalazło się w Toruniu po raz pierwszy. Do dyspozycji klientów centrum Toruń Plaza są również drogerie i perfumerie: Rossman, Douglas, Sephora, sklepy z materiałami do aranżacji wnętrz-Home&You, sklep dla dzieci – Smyk, delikatesy Delima oraz klub fitness Pure o powierzchni 1200 mkw.

Inwestorem toruńskiego centrum jest Plaza Centers firma deweloperska działająca na rybku centrów handlowo-rozrywkowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Toruń Plaza to jedenasta zrealizowana inwestycja dewelopera w Polsce.