Ptak Outlet

Pięćdziesiąty punkt handlowy marki Tchibo zlokalizowany jest w podkrakowskim centrum handlowym Futura Park, zaś pięćdziesiąty pierwszy w CH Janki pod Warszawą.

– W ciągu sześciu lat otworzyliśmy w Polsce ponad pięćdziesiąt sklepów, realizując tym samym założenia biznesowe, które zakładają konsekwentny rozwój sieci sprzedaży. Rocznie nasze sklepy odwiedza kilkadziesiąt milionów klientów – mówi Wojciech Kamiński, dyrektor sklepów w Tchibo Warszawa.

Salon w podkrakowskim kompleksie jest sklepem typu outlet i trzecim tego rodzaju w sieci Tchibo. Powierzchnia handlowa lokalu wynosi pond 200 mkw. Jest to szósty sklep Tchibo w Krakowie.

Z kolei sklep Tchibo w CH Janki ma ponad 100 mkw. powierzchni handlowej i jest jedenastym punktem handlowym w aglomeracji warszawskiej. Salon został usytuowany w części handlowej galerii, tuż obok strefy food court i wejścia do hipermarketu.

Sklepy Tchibo oferują oprócz różnego rodzaju kaw, także szeroki asortyment produktów użytkowych. Na klientów czekają cotygodniowe, tematyczne kolekcje, należące do różnorodnych kategorii, takich jak odzież, artykuły wyposażenia wnętrz, czy sprzęt elektroniczny.

Firma Tchibo rozpoczynała działalność w Niemczech, dystrybuując kawę drogą wysyłkową. Obecnie w całej Europie posiada ponad 1100 sklepów własnych. W Polsce Tchibo obecne jest od 1992 r. Sieć sklepów Tchibo w Polsce liczy 51 punktów sprzedaży.