Galeria Raj w Dębicy

– Dzięki rozbudowie Galeria Raj zostanie gruntownie odświeżona i zyska atrakcyjną powierzchnię. Planujemy wprowadzenie nowych marek sieciowych oraz rozbudowę obecnych sklepów, co sprawie, że obiekt będzie od przyszłego roku kwalifikował się do wyższego segmentu – powiedział Henryk Kwolek, prezes IVS Grupa. Rozbudowana zostanie także infrastruktura obiektu – chodniki, drogi i strefy dostaw.

Obiekt ma zostać oddany w drugim kwartale 2012 roku. Inwestor przewiduje otrzymanie pozwolenia na użytkowanie rozbudowywanej części na przełomie stycznia i lutego 2012 roku.

IVS Grupa specjalizuje się w budowie centrów handlowych w miastach do 50 tys. mieszkańców. – W takich aglomeracjach ryzyko biznesowe jest niewielkie. W ostatnim czasie wybudowaliśmy i skomercjalizowaliśmy w 100 proc. Galerię Aura w Mielcu – poinformował Kwolek.

Galeria Raj to najstarsze centrum handlowe w Dębicy. W ostatnim czasie podpisano umowy najmu między innymi z firmą Orsay, księgarnią Matras, winiarnią Saint Claire i krainą zabaw Best4YouKids.