Gemini Park Tarnów z nowym najemcą

– Gemini Park oferuje już nie tylko najszerszą, ale i najbardziej zróżnicowaną ofertę fashion w Tarnowie. Najnowsza kolekcja naszej marki świetnie uzupełnia propozycję modową w centrum – mówi Marek Jamroż, dyrektor ds. rozwoju sieci, Diverse.

Diverse jest firmą odzieżową i jako koncept multibrandowy funkcjonuje w Polsce w ponad 160 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Firma powstała w 1993 roku.

Umowę najmu podpisały spółka GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting, firmy które są odpowiedzialne za komercjalizacje obiektu.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 42,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. W kompleksie znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców obiektu należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Ecco, Levis, Mustang, Top Secret & Friedns, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r.