Jednym z planowanych obiektów jest Karuzela Park w Ciechanowie

Karuzela Park w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na powierzchni 3,4 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 120 miejsc parkingowych. Inwestor otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę. Galerię komercjalizuje firma Retail Concept. Głównymi najemcami Karuzela Parku są: operator spożywczy Polomarket z 890 mkw. powierzchni, drogeria Rossmann o powierzchni 360 mkw. oraz sklepy z odzieżą i obuwiem: Pepco – 305 mkw., Boti – 170 mkw., Ray Obuwie – 120 mkw. Komercjalizacja wynosi ok. 85 proc.

Karuela Parki to małe obiekty handlowe, które powstają w miastach do 40 tysiecy mieszkańców. Przeznaczone są do codziennych zakupów z łatwym dostępem dla niezmotoryzowanych klientów, zlokalizowane w pobliżu osiedli mieszkaniowych, z wiodącą rolą skelpu spożywczego. Oprócz Karuzeli Parku w Biskupcu inwestor komercjalizuje też Karuzelę w Ciechanowie.

Retail Concept specjalizuje się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych w Polsce. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.