Solvay Park z nowym salonem

Stoisko Cameron Hair w galerii handlowej Solvay Park ma około sześciu metrów kwadratowych powierzchni i zlokalizowane jest na poziomie 0 w sąsiedztwie saloniku InMedio oraz stoiska E-papierosy.

– Na stoisku w Solvay Park w naszej ofercie znajdą się oprócz zabiegów przedłużania włosów także profesjonalne kosmetyki do włosów, niedostępne w zwykłych sklepach kosmetycznych. Zważywszy jednak na fakt, że w Krakowie brak jest sklepów z włosami do przedłużania, będą one stanowiły główny trzon naszego asortymentu – mówi Szymon Morajko, właściciel firmy.

Cameron Hair to marka oferująca włosy, stosowane przez profesjonalne salony fryzjerskie. Włosy można poddawać koloryzacji kręcić, prostować i obcinać tworząc określoną fryzurę. Oferowana przez markę kolekcja skierowana jest do najbardziej wymagających klientów. Marka posiada swoje stoisko handlowe także w Nowym Targu w galerii handlowej Buy&Fly .

Solvay Park to otwarte w listopadzie 2007 roku, centrum handlowe zlokalizowane przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Wśród najemców czterokondygnacyjnego kompleksu są m.in. marki: Bomi, Media Markt, CCC, Esotiq, Reserved, Lavard, Molton, Triumph, Bialcon.