W Makrum będzie Multikino

W liście intencyjnym z Multikinem określono warunki prowadzenia negocjacji oraz termin zawarcia umowy najmu, którą firmy zamierzają podpisać do końca grudnia. Wielosalowe kino ma stanowić trzon oferty rozrywkowo-rekreacyjnej Makrum. Z badań przeprowadzonych przez inwestora wynika, iż mieszkańcom Bydgoszczy i okolic brakuje rozrywki na dobrym poziomie. – Propozycja rozrywkowa Makrum z kinem, klubem fitness, salą zabaw dla dzieci oraz zapleczem innych atrakcji i aktywności wypełni tę lukę. Dopracowana koncepcja części rekreacyjno-rozrywkowej jest niezbędnym elementem centrum pozycjonowanego jako regionalne – mówi Marta Machus-Burek, pełnomocnik zarządu ds. komercyjnych.

Makrum to centrum handlowo-rozrywkowe, które będzie zlokalizowane w Bydgoszczy. W ramach projektu znajdzie się galeria handlowa, część rozrywkowa, hipermarket spożywczy oraz hipermarket budowlany. Operatorem spożywczym będzie Tesco, a budowlanym sieć Praktiker. Planowana data otwarcia centrum to IV kwartał 2013 roku.

Inwestorem obiektu jest Makrum Development Sp. z o.o., która została powołana do realizacji projektu jako spółka zależna firmy Makrum S.A. Makrum S.A., notowana od 2007 roku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.