Silesia City Center pozyskało kolejnego najemcę

– Jest to pierwszy salon marki Thaisabai w kraju. Lokal ma 78 metrów kwadratowych powierzchni i usytuowany jest na pierwszym piętrze, w nowej części galerii Silesia City Center. Jeśli koncept się sprawdzi nie wykluczam otwarcia kolejnego lokalu w innym dużym centrum handlowym – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Dung Nguyen Doan, właściciel sieci.

Salon jest cichym miejscem, przeznaczonym nie tylko do masażu, ale także do wypoczynku. Lokal obsługują wykwalifikowane masażystki z Tajlandii, które wykonują zabiegi przy użyciu oryginalnych olejków, balsamów i magicznych właściwości ziół. W ofercie salonu znajduje się między innymi tajski masaż aromatyczny, masaż z okładami ziołowymi, masaż twarzy oraz masaże wyszczuplające.

Silesia City center to kompleks dysponujący powierzchnią handlową wynoszącą 86 tys. m kw., na której znajduje się ogółem 310 sklepów. Obiekt należy do Immofinanz Group. Wśród najemców Silesii SA m.in. takie marki jak: Van Graaf, H&M, Smyk Megastore, Cubus, KappAhl, Humanic, Guess Denim, Tommy Hilfiger, La Mania, Pollini, Pinko, Guess Denim, Furla i Rolex.